Koronavirová nákaza a s ní spojená vládní opatření hrají už rok hlavní roli v české ekonomice. Přesto na finančních trzích, obzvlášť na těch kapitálových, najdeme celou řadu dalších hybatelů dění, které také stojí za to sledovat.

Jedním z nich je společnost ING, která se oficiálně rozhodla ukončit v České republice všechny své aktivity spojené s osobním bankovnictvím. Pokud také patříte k 375 tisícům klientů využívajících její produkty, ať už spořicí, nebo investiční, možná právě teď přemýšlíte, jak co nejlépe naložit s penězi uvolněnými z těchto zrušených produktů.
Mým přáním je být Vaším partnerem a usnadňovat Vám život v jakékoli finanční situaci. Velice rád Vám tedy pomohu i s touto záležitostí. Stačí, když mi odpovíte na tento email nebo zavoláte a já s Vámi nastalou situaci proberu a doporučím Vám jak postupovat. Také Vás rád seznámí s investičními možnostmi, které Vaše finanční prostředky co nejlépe zhodnotí a zároveň Vám pomohou dobře se připravit na nejrůznější životní situace, které Vás mohou potkat.

FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Pro jakékoli Vaše dotazy jsme Vám k dispozici také on-line, prostřednictvím e-mailu lukas.procek@bcas.cz, telefonicky na čísle 773 514 421, nebo v kanceláři. Ta je v současné době otevřená za dodržení veškerých hygienických pravidel.

Tento článek má pouze informační charakter a uvedené informace nepředstavují nabídku, poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí ze strany mé osoby Lukáš Proček.
Varování: Návratnost investice není vždy jistá, každá investice obnáší riziko. Vysoký výnos představuje vyšší riziko, nízký výnos není vždy zárukou nižšího rizika. Minulé výnosy nezaručují výnosy budoucí.